GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 5693457
nr 569 3457
Fat
1800-tal, Imari, Dia22
Kondition: nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 mars 2009
kl 19:56:21
1/3 17:57:31
Imariporslin